Powrót do: Znane Firmy

Popularne akcesoria do picia dla dzieci


Butelki, bidony oraz kubki dziecięce to podstawowe wyposażenie jakie musi skompletować mama dla swojej pociechy. W zestawieniu tym nie może również zabraknąć najważniejszych rzeczy, jakimi są smoczki dla dzieci. Mniej więcej do 4-6 miesiąca życia dziecka smoczki są nieodłącznym elementem jego codzienności. Po upływie tego czasu radzi się stopniowe jego odstawianie. Smoczek pozwala dziecku się uspokoić, ponadto jest pomocny w sytuacji, gdy męczy je kolka. Spotkać można sprzeczne opinie, na temat tego, czy smoczek tak naprawdę jest dobry dla zdrowia dziecka. To, czy, i na jak długo smoczek znajdzie się w życiu dziecka, pozostaje kwestią decyzji wyłącznie rodziców. Smoczek ma choć na chwile zastąpić pierś matki w poczuciu dziecka.

Przechowywanie pokarmu dla dziecka

Powszechnie wiadomo, że to właśnie karmienie piersią i mleko matki są najlepsze dla rozwoju dziecka w pierwszych miesiącach jego życia. Mleko matki bogate jest w kluczowe dla pociechy składniki odżywcze, obfituje w witaminy, tłuszcze oraz białka stanowiące podstawę pokarmu.

Radzi się by w miarę możliwości mamy jak najdłużej karmić malucha piersią i nie wprowadzać mleka modyfikowanego, które posiada stosunkowo mniej wartości odżywczych. Sytuacja, w której rodzice decydują się na mleko modyfikowane również posiada wiele zalet. Takie mleko jest łatwo dostępne i można je przechowywać, do czego służą różnego rodzaju butelki. Rynek dostępnych butelek jest niezwykle szeroki, znaleźć można m.in. butelki, które swoim kształtem imitują proces karmienia piersią.

Mojemu dziecku chce się pić na spacerze - pomocne akcesoria do picia dla dzieci

Każda mama zna sytuację, w której przed wyjściem na spacer z maluchem najpierw zmuszona jest przygotować cały ekwipunek do wyjścia - chusteczki, jedzenie, picie. Z pomocą w przechowywaniu picia dla dziecka przychodzą butelki, kubki dla dzieci. Butelki o fantazyjnym kształcie i żywych kolorach uprzyjemnią dziecku picie.

Dodatkowym atutem są też specjalnie wyprofilowane dzióbki, które sprawiają, że butelki nie kapią a dziecko się nie oblewa i nie brudzi. Kubek z uchwytem pozwoli dziecku na stabilne trzymanie go oraz powolne picie, zaspokajające jego pragnienie w każdej sytuacji.

Zobacz w sklepie: https://www.marko-baby.pl/butelki-kubki-bidony-smoczki,217,produkty.html
KOMENTARZE:

Brak komentarzy