Powrót do: Znane Firmy

Nosidełko fotelik dla noworodka


Bezpiecznie foteliki dla noworodka

Przemieszczanie się wraz z noworodkiem jest dość trudnym zadaniem, ponieważ dzieci w tym okresie życia są niezwykle delikatne. Z tego powodu warto, jest zainwestować w odpowiednie produkty, które umożliwią przemieszczanie się z dzieckiem.

Nosidełka to bardzo dobre i bezpieczne rozwiązanie dla większości noworodków, dlatego warto taki produkt nabyć na własność. Szczególnie warte uwagi jest nosidełko od firmy BeSafe iZi Go X1. Model ten charakteryzuje się innowacyjną konstrukcją oraz możliwością podpięcia do wózków z platformą EN1888. Nosidełko to może również posłużyć nam za fotelik samochodowy do bezpiecznej jazdy. 

Innowacyjne nosidełko dla niemowlaka

Nosidełko fotelik dla noworodka BeSafe iZi Go X1, wykonane jest z bardzo wysokiej jakości materiałów, które zapewniają wysoki komfort oraz bezpieczeństwo. Warto zdecydować się na ten model, ponieważ posiada on także specjalną ochronę przeciwsłoneczną, która dobrze chroni niemowlaki przed promieniami UV.

Nosidelko_fotelik_dla_noworodkaPrzepływ powietrza również jest prawidłowy wewnątrz nosidełka, ponieważ wykorzystuje ono specjalne materiały.

Firma BeSafe zawsze stawia na bezpieczeństwo, dlatego każdy element tego nosidełka jest tak zaprojektowany, aby dziecku nic się nie stało w  trakcie podróży. Szczególnie regulowany żaglówek oraz specjalne uprzęże sprawiają, zę maluch może w sposób niezwykle bezpieczny podróżować. 

Wygodnie nosidełko dla niemowląt

Nosidełka BeSafe iZi Go X1 są również wygodnie dla rodziców, ponieważ dzięki specjalnemu uchwytowi, przenoszenia dziecka z miejsce na miejsce jest bardzo wygodne. Specjalne adaptery, w jakie wyposażono to nosidełko, umożliwiają łatwy i bezpieczny montaż tego produktu w samochodach.

Użyte do wyprodukowania nosidełka materiały, są łatwe w czyszczeniu, a do tego są niezwykle  odporne na wszelkie uszkodzenia.

Firma BeSafe posiada ogromne doświadczenie w produkowaniu tego typu produktów, dlatego każdy element nosidełka został tak stworzony, aby zapewnić komfort oraz bezpieczeństwo. Nosidło posiada wiele elementów regulacji, które pozwalają jeszcze lepiej dopasować je do aktualnych potrzeb naszego noworodka.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy