Powrót do: Znane Firmy

Kosz na pieluchy wielorazowe szczelny


Pieluszki i małe dziecko to dwie rzeczy, które się wzajemnie uzupełniają. Każdy rodzic zdaje sobie z tego sprawę. Zanim jednak małe dziecko pojawi się na świecie, to warto sprawdzić, czy ma się absolutnie wszystko to, co jest naprawdę potrzebne.

Wózek, ubranka, łóżeczko, zestaw pieluch (w szczególności na sam początek), kosmetyki - czy coś jeszcze będzie potrzebne? Tak, wielu rodziców może docenić fakt, że przy łóżku małego dziecka znajduje się kosz na pieluchy wielorazowe.

Dodatkowy element do pokoju dziecka

Kosz_na_pieluchy_wielorazoweKtoś może powiedzieć, że taki kosz wcale nie jest potrzebny. No bo wiele lat temu każdy rodzic sobie bez niego radził. No tak, ale skoro można sobie w pewnym stopniu własne życie ułatwić, to dlaczego nie korzystać by z takich udogodnień jak kosz na pieluchy wielorazowe.

Tym bardziej że takie kosze naprawdę nie są drogie. Są one wyposażone w specjalny system uszczelniania, dzięki czemu ze środka nie wydobywają się nieprzyjemne zapachy. Wydawać by się mogło, że w tak niewinnie wyglądającym przedmiocie, który na pierwszy rzut oka przypomina zwykły kubełek, nie ma nic takiego.

Jednak wszystkich rodziców czeka naprawdę miłe zaskoczenie. W szczególności, że dowód dają na to rodzice, którzy już z takich koszów korzystają i są z tego bardzo zadowoleni.

Ergonomiczne kosze na pampersy

Takie kosze są w stanie pomieścić na ogół do 25 pieluch w środku. Jak więc widać, pojemność jest całkiem spora. Do zestawu dołączone są specjalne worki, które na początku można znaleźć w komplecie. Jeżeli jednak będzie taka potrzeba, to bez problemu będzie można otrzymać worki na pieluchy osobno.

Co jeszcze warto wiedzieć, to fakt, że ma się do czynienia z pojemnikiem, który jest w stanie zmieścić się wszędzie. Na półce, koło łóżeczka, na ziemi - tam gdzie wszystkim będzie wygodnie. Najlepiej jednak pomyśleć o tym, aby taki kosz umieścić koło przewijaka, dzięki czemu od razu będzie można brudną pieluszkę umieścić w dedykowanym miejscu.

O takim koszu można pomyśleć jeszcze zanim małe dziecko się urodzi. Tak, aby w dniu narodzin mieć wszystko to, co przy maluchu będzie można uznać za niezbędne.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy