Powrót do: Czujniki

Balustrady szklane dobrze zabezpieczone


Obecnie na polskim rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących szklane wyroby. Jednym z bardziej popularnych są ostatnio balustrady szklane.  Balustrady muszą pełnić funkcję zabezpieczającą jak i ozdobną, dlatego też szkło sprawdza się tu doskonale. Konstrukcję nośną balustrady szklanej stanowią połączone, w procesie laminowania, dwie tafle szkła hartowanego.

balustrady_szklane

Standardowe balustrady szklane

Dzięki takiej budowie uzyskuje się bezpieczne laminowane szkło hartowane. w zależności od wielkości tafli szklanej, jej grubość wynosi od 12 mm do 20 mm. Balustrada szklana tego typu jest bardzo stabilna, zapewnia bezpieczeństwo i niepowtarzalny wygląd. Z powodzeniem montowane są balustrady szklane wraz z poręczami na schody, balkony, tarasy - w pomieszczeniach użyteczności publicznej, domach prywatnych, biurowcach.

W pasażach handlowych balustrady szklane stały się jednym z podstawowych elementów architektonicznych. Są przejrzyste, nie zabierają światła i optycznie powiększają pomieszczenie, co jest wielką zaletą także na wąskich balkonach, w małych pokojach a także przy schodach, które nabiorą nowego oryginalnego wyglądu.

Balustrady szklane jako dekoracja

Dodatkowo szkło doskonale komponuje się z innymi materiałami, co dla dekoratorów wnętrz jest doskonały polem do popisu.  Różnego rodzaju ścianki działowe pozwolą nam na wydzielenie miejsc np. w biurach, bankach i innych pomieszczeniach użytkowych.

Doskonale odgrodzą wyznaczoną powierzchnię bez efektu przytłoczenia jak ma to miejsce przy tradycyjnych ściankach. Produkty te są naprawdę świetnym rozwiązaniem dla każdego kto poszukuje nowatorskich rozwiązań połączonych z funkcjonalnością i bezpieczeństwem.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy