Powrót do: Znane Firmy

Wyroby z aluminium - Wrocław, Legnica czy Opole?


Ostatnio ruszyliśmy ze szwagrem z nową działalnością. Rozpoczęliśmy produkcję wieszaków na ubrania. Nasze wieszaki są bardzo starannie wykonane i nadają się zarówno do przedpokoju jak i do łazienki. Jesteśmy z Wrocławia i szukaliśmy dostawcy dobrego aluminium z regionu.

Jakość wyrobów z aluminium

Natrafiliśmy na firmę wyroby aluminium Wrocław ale handlują też w Legnicy i Opolu, która nie wzbudziła najpierw w nas dużego zaufania. Postanowiliśmy zrobić wywiad środowiskowy i okazało się że to firma solidna oferująca dobrej jakości chińskie aluminium. Niech was nie zmyli to ze jest to surowiec z Chin. Firma z Wrocławia pojechała do Chin żeby sprawdzić swojego dostawcę.

Okazało się że to dobra chińska firma. Aluminium też jest bardzo dobre i stosunkowo nie drogie. Od teraz współpracujemy z firmą z Wrocławia oferująca wyroby aluminium Wrocław od dłuższego już czasu. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.

Dogodne warunki transportu i płatności oraz niewygórowane ceny to to co ich wyróżnia na rynku. Naprawdę jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Nasze wieszaki możemy sprzedawać z dużą marżą a więc zysk który osiągamy stale się wzrasta.

Aluminium z Chin

Szwagier jest bardzo zadowolony bo wątpił w dobrą jakość chińskiego aluminium i miło się zaskoczył. Ja również mogę gorąco polecić firmę oferującą wyroby z aluminium Wrocław. Opisywana marka wypracowuje miesięcznie coraz to wyższy zysk. Jest to godne podziwu i nie powinno wzbudzać zdumienia. Właściwe podejście do klienta to źródło ich sukcesu. Wiele firm produkcyjnych z regionu zaopatruje się u nich w wyroby z aluminium. 

Inspiracja, źródło: www.europol.wroclaw.pl

Usługi spawalnicze Katowice, Tychy: http://e-spawacz.pl/
KOMENTARZE:

Brak komentarzy