Powrót do: Znane Firmy

Drewno na zewnątrz i wewnątrz domu


Miłośnicy natury i tradycyjnych rozwiązań coraz chętniej decydują się na domy drewniane. Nic w tym dziwnego – drewno daje niezliczone możliwości aranżacyjne i doskonale sprawdza się zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i w przypadku budynków stawianych w klasycznym stylu.

Mieszkanie w domu drewnianym

Domy drewniane mają swój niepowtarzalny urok, jakiego nie da żadna cegła czy beton. Wewnątrz takiego domu wytwarza się specyficzny mikroklimat, który jest korzystny dla jego mieszkańców. A wygląd zewnętrzny sprawia, że dom drewniany przyciąga spojrzenia i staje się atrakcją całej okolicy. Szczególnie, jeśli wokoło pojawia się wyłącznie nowoczesne, mało przyjazne wizualnie budownictwo.

Mieszkanie w domu drewnianym, wbrew pozorom, nie różni się w niczym od mieszkania w domu murowanym. Jest tak samo ciepło i przytulnie, w końcu deski są odpowiednio zaimpregnowane, a ściany ocieplone. Nawet podczas bardzo srogiej zimy w domu z drewna jest ciepło i przytulnie. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by dom drewniany był całoroczny, a nie służył jedynie jako miejsce do letnich wypadów.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy