Powrót do: Znane Firmy

Jak ocieplić płaski dach?


Dachy płaskie wymagają zastosowania specjalnych rodzajów ocieplenia. Dzięki temu, możliwe jest uzyskanie odpowiednich efektów. Można wykorzystać do tego celu płyty MONROCK MAX, MONROCK PRO lub DACHROCK MAX. Ponadto, wykorzystuje się również skalną wełnę, która sprawdza się, jako izolacja termiczna i przeciwogniowa.

Jak ocieplić płaski dach

Możliwe jest zastosowanie jej metodą klejoną, jak i mocowaną. Wszystko zależy od naszych preferencji. Jednak na pewno ocieplanie dachu Wrocław zostanie wykonane we właściwy sposób. Możliwe jest również wykorzystanie wełny w systemie płyt spadowych. Wszystko to pozwala na uzyskanie najlepszych efektów, z których każdy będzie się mógł cieszyć.

Ocieplenie dachu zostanie wykonane na wysokim poziomie, z czego można będzie się odpowiednio cieszyć. Na pewno taka sytuacja każdemu przypadnie do gustu. Wszystko zostanie dostosowane do odpowiedniego kąta nachylenia dachu. Pozwoli to na stworzenie odpowiednich warunków izolacyjnych, o które przecież nam chodzi. Warto na takie komfortowe rozwiązanie się zdecydować.

Czy warto ocieplić płaski dach

Innym, nieco lepszym sposobem według mnie na ocieplenie dachu jest użycie piany poliuretanowej PUR. Natrysk pianą IZOPIANOL jest bardzo skuteczny i bezpieczny dla środowiska i zdrowia ludzkiego. Jego położenie trwa znacznie krócej i jest mniej kosztowne. Więcej na temat zalet i wad tego typu ocieplenia dachu możecie przeczytać tutaj: http://wentar.pl/ocieplanie-dachu-wroclaw/


KOMENTARZE:

Brak komentarzy