Powrót do: Styczniki

Rekomendowane styczniki z Eelektryka.com


eelektryka.comJednym z nieodłącznych elementów instalacji elektrycznej są styczniki. Należy je dobierać indywidualnie do potrzeb każdej instalacji. Kupując styczniki warto robić zakupy w sprawdzonych sklepach z akcesoriami elektrycznymi. Bardzo ważny jest również producent – im bardziej znany i renomowany, tym lepiej.

Styczniki mają bowiem służyć jako element instalacji elektrycznej, muszą być niezawodne podczas stosowania, absolutnie bezpieczne i długowieczne. Lepiej więc kupować styczniki u sprawdzonego producenta niż próbować oszczędzać na akcesoriach, co może powodować poważne szkody w instalacji w przyszłości.

Styczniki w sklepie internetowym

Pod nazwą styczniki kryją się elektryczne łączniki mechanizmowe, które służą do załączania, przewodzenia i wyłączania prądu, zarówno w warunkach pracy obwodu elektrycznego, jak i wtedy, gdy występują przeciążenia. Styczniki stosowane są między innymi w obwodach silnikowych, grzałkach, lampach, wentylatorach czy urządzeniach modułowych. Styczniki są wyjątkowo trwałe mechanicznie i można je użytkować przez długi czas, mając pewność, że urządzenie pozostanie w niezmienionym stanie.

Oprócz samych styczników w sklepach ze sprzętem elektrycznym można również znaleźć sporo akcesoriów do nich. Są to między innymi elektroniczne moduły czasowe, urządzenia do ochrony przeciwprzepięciowej, moduły mechaniczne blokad czy termobimetalowe przekaźniki cyfrowe.

Dobre styczniki kupuj w sprawdzonych sklepach ze sprzętem elektrycznym
KOMENTARZE:

Brak komentarzy