Powrót do: Znane Firmy

Eleganckie regały do salonu - Wyposażamy nasze mieszkanie


Regały to meble, które uwielbiamy. Pozwalają nam na przechowywanie nie tylko książek ale i wielu innych drobiazgów, które np. chcemy pokazać, jako element ozdobny. Regały nadają się idealnie praktycznie do każdego pomieszczenia:  salonu, pokoju dziennego, biura czy przedpokoju. Stanowią doskonałe uzupełnienie dla meblościanek czy innych systemów meblowych.

Regał w salonie

Sprawdzą się zarówno pojedynczo jak i w zestawach kilkuelementowych. Regały zwyczajowo można podzielić na otwarte, składające się z półek, lub też posiadające szklaną witrynę, sięgającą całości lub części wysokości regału. Przykładem takiego rozwiązania są modele Maestro, Tips otwarty czy Maximus.  Mamy też regały zamknięte lub częściowo otwarte.

Wówczas oprócz półek pojawiają się szuflady. Na całej powierzchni lub też na określonej jej części występują drzwiczki, tak jak w modelach Bryza czy Mistral. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ pozwala na przechowywanie w salonie, a więc miejscu ogólnodostępnym także rzeczy i przedmiotów, których nie chcemy jakoś szczególnie wystawiać na światło dzienne.

Jaki kształt regału wybrać

Standardowo tez regały mogą mieć kształty klasyczne, podłużne prostokątne czy też kwadratowe ale na rynku pojawiają się modele odbiegające daleko od popularnie rozumianej klasyki, co doskonale zaobserwować można na przykładzie regału Zonda Z14. Wybór regałów jest tak duży, że jesteśmy w stanie umeblować nimi każde wnętrze, w każdym stylu.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy