Powrót do: Znane Firmy

Zestawy lakierów hybrydowych z lampą – czy warto?


Większość przodujących producentów lakierów hybrydowych, jak i duża część tych znacznie mniej znanych, posiada w swoim ofercie zestawy lakierów z lampą. I choć mogłoby się wydawać, że takie pakiety to bardzo praktyczne, oszczędne rozwiązanie dla początkujących, często okazuje się, że jakość zestawów pozostawia wiele do życzenia.

Akcesoria i urządzenia do manicure i pedicure

Przede wszystkim pamiętajmy o tym, że nie wszystkie zestawy startowe z lakierami hybrydowymi i lampą są kiepskiej jakości. W przypadku znanych producentów często jakość jest naprawdę wysoka i nie ma na co narzekać. Problem pojawia się wtedy, kiedy mniej znane marki zawierają w swoich zestawach słabe lampy, które mogą powodować problemy z utwardzaniem lakieru i ulegać awariom.

Lampy do lakierów hybrydowych

Bardzo często zdarza się bowiem, że w zestawach umieszczane są dość kiepskie lampy, które niestety nie zaskakują jakością. Podsumowując – zestawy lakierów są świetnym sposobem na oszczędność na początku swojej przygody z hybrydami, zawsze jednak należy najpierw zapoznać się z opiniami na temat zestawu i samego producenta.

Pilniki do lakierów hybrydowych

Co pojawia się w takich zestawach oprócz lakierów i lampy? Najczęściej są to bazy i topy, bez których wykonanie manicure hybrydowego jest praktycznie niemożliwe. Oprócz tego producenci zawierają w nich różnorodne akcesoria – pilniczki, ozdoby, patyczki do usuwania skórek, waciki bezpyłowe i bloki polerskie. Oczywiście nie można też zapomnieć o cleanerach, primerach i produktach do zmywania lakierów hybrydowych.

Krótko mówiąc, zestawy startowe z lampą przygotowywane są tak, by dostarczyć początkującym wszystkiego, czego potrzebują do wykonania pierwszego manicure hybrydowego. Dotyczy to przede wszystkim zestawów znanych firm, w których umieszczane są produkty dobrej jakości.

Zobacz urządzenia oraz akcesoria do manicure i pedicure: https://trena.pl/303-akcesoria-i-urzadzenia
KOMENTARZE:

Brak komentarzy