Powrót do: Znane Firmy

Awaria odkurzacza Rainbow co zrobić


Jest wiele zalet odkurzacza Rainbow. Urządzenie zapewnia wysoką jakość czyszczenia naszego domu. Nie jest to zwyczajny sprzęt, oprócz standardowych opcji maszyna jonizuje i filtruje powietrze. Zabiegi te uwalniają atmosferę mieszkania ze smogu i zanieczyszczeń. Urządzenie usuwa z naszego środowiska alergeny, roztocza, grzyby oraz pleśnie.

Tak złożone operacje  wymagają zastosowania skomplikowanej aparatury elektronicznej. Poza modułami elektrycznymi odkurzacz posiada wiele filtrów i pomp, które należy wymienić w autoryzowanym punkcie. Serwis odkurzaczy Rainbow zawsze chętnie pomoże w ewentualnych przeglądach i naprawach.

Gdzie znaleźć serwis odkurzaczy rainbow?

Żeby zlokalizować najbliższy serwis odkurzaczy Rainbow, skorzystaj z przeglądarki internetowej. Wpisz na przykład hasło Rainbow odkurzacz serwis. Gdy warsztat będzie daleko, zadzwoń do firmy. Wyślemy do Państwa kuriera, który zabierze urządzenie.

Ile kosztuje naprawa odkurzacza?

Wystarczy, że zgłosisz się do nas z kartą gwarancyjną. Producent zapewnia 7 lat bezawaryjnego działania silnika i 42 miesiące darmowego serwisu na wybrane części. Naprawy pogwarancyjne również są realizowane w punktach, ceny zależą od stopnia uszkodzenia odkurzacza.

Co gwarantuje serwis?

Serwis odkurzaczy rainbow zapewnia szybką diagnostykę i naprawę zepsutego sprzętu. Świadczymy również przeglądy. Każde urządzenie powinno raz na pięć lat zostać odgrzybione. Nasza doświadczona i wykwalifikowana kadra serwisantów gwarantuje rzetelne wykonanie postawionych przed nimi zadań. W punktach naprawy klienci mogą zakupić dodatkowe doposażenie do odkurzacza i środki czystości najlepiej współpracujące z posiadanym modelem.

Odkurzacz Rainbow części zamienne.

W serwisie dostępne są wszystkie produkowane części zamienne do urządzenia. Oryginalne części, posiadające logo producenta są sprowadzane bezpośrednio ze Stanów Zjednoczonych. Nie ma problemu w przypadku nowych modeli. Do starszych typów części już nie są produkowane, jednak możemy zaproponować korzystną wymianę na inny odkurzacz.

Więcej na: Rainbow-Odkurzacze.pl/blog/serwis-odkurzaczy-rainbow-16.html
KOMENTARZE:

Brak komentarzy