Powrót do: Znane Firmy

Samodzielny import z Chin firma pośrednicząca radzi


Obecna skala importu wszelkiego rodzaju towarów z Chin staje się coraz częściej wykorzystywana przez oszustów. Wysyłają oni towar niezgodny nie tylko z opisem, ale również ze wszelkimi normami, nie tylko jakościowymi. Dlatego właśnie jeśli słyszymy pojęcie import z Chin firma pośrednicząca bezwzględnie radzi przeprowadzać kontrole towaru.

Kiedy warto zlecić kontrolę jakości?


Dlatego też coraz większą rolę zaczyna odgrywać kontrola towaru w Chinach. Potwierdzi to chyba każda firma, która import z Chin oferuje. Nikt nie lubi być oszukiwany i nauczony doświadczeniem nie chce po raz koleiny popełnić tego samego błędu. Decyzja więc jest jedna: trzeba towar przed zakupem skontrolować. Wszyscy wiemy jak jest z jakością chińskich produktów.

Nie jest to na szczęście regułą, ale większość tamtejszych towarów pozostawia wiele do życzenia. Warto więc przed zakupem poprosić firmę o certyfikaty i świadectwa jakości. Jeśli takie dokumenty przedstawią to już jest jakiś plus. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę, że takie dokumenty często są fałszowane, a produkty pod względem jakości nie mają nic wspólnego zapisami na papierze.

Import z Chin firma kontrolująca


Dlatego warto jest skorzystać z usług firm, dla których kontrola towaru to chleb powszedni. Jeśli chodzi o import z Chin firma IZNtrade takie usługi oferuje. Pierwszym krokiem pracowników takich firm jest zapytanie producenta, czy w ogóle wyrazi zgodę na przeprowadzenie takich działań. Jeżeli się nie zgodzi, to można podejrzewać, że ma coś do ukrycia.

Jeżeli nie będzie problemu z chęcią współpracy w tym zakresie, to fakt ten może już być dla nas wskazówką, że warto się tym zainteresować na poważnie. Niektórzy klienci już na tej podstawie decydują się zaryzykować i zakupić towar. Chcą w ten sposób uniknąć kosztów, z którymi wiąże się kontrola towaru w Chinach. Czy słusznie to okazuje się po czasie. W większości przypadków się udaje. Jednak przy dużych zamówieniach chyba nie warto ryzykować.

Co jeszcze oferuje pośrednik w imporcie

Nie ulega wątpliwości, że popularność importu z Chin ciągle rośnie. Decyduje się na sprowadzenie towaru z Chin coraz więcej osób. Są to osoby prywatne, przedsiębiorcy indywidualni, czy na przykład sp z o.o. Każdy che po prostu jak najwięcej zarobić, dlatego właśnie szuka okazji cenowych w krajach azjatyckich. Warto jednak pamiętać, że nie jest to łatwe zadanie, szczególnie dla osób początkujących.Same formalności, jak choćby odprawa celna to dla nowicjusza może okazać się spore wyzwanie.

Dlatego właśnie kiedy nie czujemy się na siłach warto skorzystać z oferty firmy konsultingowej oferującej pomoc w imporcie z Chin do krajów unii europejskiej. Z pewnością w takiej sytuacji proces przebiegnie sprawniej i co najważniejsze będzie bezpieczny. Nie musimy się martwić o nasze pieniądze, że zostaniemy z niczym. Pośrednik pomoże w załatwieniu odprawy celnej, naliczy prawidłowo podatek vat, zorganizuje transport morski lub lotniczy i wykona szereg innych pomocnych dla nas czynności dotyczących importu towarów. Zawsze można zadzwonić lub wysłać e mail z zapytaniem o ofertę.

Przeczytaj więcej na: https://izntrade.com/import-z-chin-firma/
KOMENTARZE:

Brak komentarzy