Powrót do: Automaty

Gdzie w Krakowie laserowe zamykanie naczynek


Zaczerwienienie skóry jest bardzo częstym zjawiskiem. Objawia się to wzrostem kruchości i rozszerzalności naczyń krwionośnych. Prowadzi to ostatecznie do zaburzeń mikrokrążenia w łożysku naczyń włosowatych.

Kuperoza (rozszerzenie naczynek) nie jest uważana za chorobę i nie ma wpływu na zdrowie skóry, ale powoduje niedogodności estetyczne. Niestety, ani leki, ani domowe sposoby nie są w stanie jej wyleczyć. Badania kliniczne wykazały, że najlepszym sposobem na leczenie pajączków jest zabieg IPL - fototerapia.

laserowe zamykanie naczynek Kraków

Laserowe zamykanie naczynek - jak to działa ?

Zamykanie naczynek Kraków jest skuteczną metodą leczenia rozszerzonych naczyń krwionośnych. Zabieg jest odpowiedni dla wszystkich rozszerzonych naczyń włosowatych na twarzy i ciele, w tym głębokich i dużych naczyń włosowatych. Podczas zabiegu naczynka są "zamykane" od wewnątrz, dzięki czemu nie są już widoczne na powierzchni skóry.

Przyczyny kurperozy (otwarte naczynka)

Pajączki i żyłki to rozszerzone naczynia włosowate. Występują one w różnych częściach twarzy i ciała i wyglądają jak czerwono-fioletowe lub niebieskie kropki i linie. Siateczki naczyniowe często widoczne są na twarzy: podbródek, policzki, nos.

Krew normalnie wędruje do góry przez żyły - z nóg i narządów do serca. W ścianach naczyń znajdują się zastawki, które utrzymują przepływ krwi we właściwym kierunku i zapobiegają jej spływaniu w dół. Jeśli naczynie staje się "rozluźnione" - to znaczy, że się rozszerzyło i straciło napięcie - zawory nie będą już spełniać swojej roli, ponieważ nie będą się zamykać. To powoduje więcej krwi w rozluźnionym obszarze, a już słabe ściany odczuwają większy nacisk.

Wyniki leczenia

Pajączki naczyniowe i siateczki zostają całkowicie i trwale usunięte, a krew zostaje ponownie rozprowadzona i zaczyna się równomiernie przemieszczać przez sąsiadujące naczynia krwionośne. Wyrównuje to również koloryt skóry. Po zabiegu poprawa jest widoczna natychmiast. Jeśli wymagany jest cykl zabiegów, zalecana jest przerwa od dwóch do czterech tygodni. Laserowe zamykanie naczynek jest nieinwazyjne (nie uszkadza tkanek), więc jest bezbolesne i nie pozostawia blizn ani bliznowców.

Więcej informacji o zabiegu: https://leaclinic.pl/zamykanie-naczynek-krakow/
KOMENTARZE:

Brak komentarzy