Powrót do: Znane Firmy

Szafy aktowe metalowe wysokiej jakości


Aktowe szafy metalowe to najlepszy i najbezpieczniejszy sposób na przechowywanie dokumentów. Gwarantują bezpieczeństwo archiwum, a co równie ważne są bardzo wytrzymałe i stabilne dzięki czemu spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa w pracy. 

Ochrona Twojego archiwum

Bez względu na to, czy poszukujesz odpowiedniego mebla do przechowywania swoich dokumentów, czy próbujesz spełnić wymogi ustawy o RODO - nasze produkty są dobrym rozwiązaniem. Metalowe szafy aktowe zapewniają bezpieczeństwo cennym danym - wszystkie są zamykane na klucz dzięki czemu dostęp do dokumentów uzyskają tylko wyznaczone przez Ciebie osoby.

Dodatkowo dzięki wykorzystywanym przez nas materiałom nie będziesz musiał martwić się kradzieżą zdeponowanych akt, a trzeba pamiętać, że ostatnie głośne wycieki dokumentów wiązały się z nadszarpnięciem wizerunku firmy. 

Produkt dostosowany do Twoich potrzeb

Szafy_kartotekowe_metaloweNasze produkty są dopasowywane do wymagań naszych klientów. Dzięki dużemu doświadczeniu w branży wiemy, że w zależności od rodzaju prowadzonej działalności wymagania co do naszych mebli mogą być różne.

Dlatego też warto się z nami skontaktować, a pomożemy dopasować odpowiednie metalowe szafy aktowe do potrzeb Twojej firmy. Będziemy mogli je zmodyfikować tak, aby wszystkie dokumenty znalazły swoje miejsce. Duży wybór oferowanych przez nas produktów zapewnia szeroki wachlarz możliwości. 

Jakość i funkcjonalność

Nasze szafy aktowe https://abes.com.pl/product_info.php?products_id=2163 z metalu są wykonywane z wysokich jakości materiałów. Zapewniają dzięki temu nie tylko należytą ochronę, ale także gwarantują trwałość. Musimy pamiętać, że korzystając z naszych produktów dokonujesz zakupu na wiele lat.

Dodatkowo nie możemy zapominać, że nie jest to produkt ozdobny, a użytkowy. Dlatego też nasze szafy aktowe zapewniają pełną funkcjonalność - nie będzie problemu, aby w szybki sposób korzystać z szafy, znajdować dokumenty, czy je archiwizować. Wykorzystywane przez nas rozwiązania zapewniają wysoki komfort użytkowania. Dodatkowym atutem jest ich stabilność, a co się z tym wiąże - bezpieczeństwo Twoich pracowników.

Nasze metalowe szafy aktowe spełnią oczekiwania wszystkich klientów. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania, estetyki, a także bezpieczeństwa Twojego archiwum.


KOMENTARZE:

Brak komentarzy