Powrót do: Automaty

Kombajn kosmetyczny 6w1 zabiegi


Współczesna kosmetologia rozwija się bardzo dynamicznie. Na rynku pojawiają się coraz to nowe urządzenia, umożliwiające wykonywanie coraz bardziej skomplikowanych zabiegów. Jedynym z urządzeń, które są zdecydowanie niezbędne w każdym salonie jest kombajn kosmetyczny 6 w 1. Urządzenie to umożliwia przeprowadzenie klasycznej, kompleksowej pielęgnacji skóry pacjenta, co nadal jest bardzo popularne i często poszukiwane przez klientów.

Rozwój technologii w dziedzinie kosmetologii

Gwałtowny wzrost zapotrzebowania na usługi kosmetyczne sprawia, że następuje również szybki rozwój stosowanych w kosmetologii technologii i urządzeń. Innowacyjne urządzenia to nie tylko większe zaufanie klienta, ale również łatwiejsza praca kosmetologia.

Kosmetyczny kombajn 6w1 łączy w sobie najpopularniejsze, najczęściej stosowane przez klientów zabiegi kosmetyczne. Zazwyczaj urządzenia te mogą wykonywać, któreś z następujących zabiegów: dermomasaż, lifting falami radiowymi, terapia ultradźwiękami, dermomasaż, jonoforeza oraz peeling.

Kombajny kosmetyczne 6 w 1 nie są oczywiście ograniczony tylko do tych zabiegów, funkcje jaki będzie posiadał zależną tak naprawdę jedynie od nas i naszych potrzeb. Urządzenie takie jak kombajn kosmetyczny 6 w 1, ze względu na swoje niewielkie gabaryty, bardzo dobrze sprawdzi się szczególnie w małym salonie kosmetycznym. Nie zajmie bowiem dużo miejsca, a umożliwi przeprowadzenia najpopularniejszych zabiegów.

Przykładowe zabiegi które można wykonywać kombajnem kosmetycznym 6w1

Jak już wspomniano wybór opcji jaki będzie posiadł kombajn kosmetyczny 6 w 1 zależy tylko od nas, są jednak pewne rozwiązania, które cieszą się większą popularnością i są częściej wybierane przez klientów. Jednym z tych zabiegów jest terapia z wykorzystaniem fal radiowych. Ma ona głównie działanie ujędrniające, które wynika z faktu, że fale radiowe przyspieszają procesy metaboliczne w skórze oraz zwiększają jej wysycenie tlenem.

Urządzenia 6w1 nie mogą również obejść się bez głowicy o działaniu oczyszczająco - złuszczającym. Najczęściej wybieranymi opcjami jest tutaj peeling kawitacyjny albo mikrodermabrazji diamentowa. Aby zabiegi są bardzo popularne i lubiane przez klientów, dzięki swojej skuteczności oraz małej inwazyjności.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy