Drewno na zewnątrz i wewnątrz domu

Miłośnicy natury i tradycyjnych rozwiązań coraz chętniej decydują się na domy drewniane. Nic w tym dziwnego – drewno daje niezliczone możliwości aranżacyjne i doskonale sprawdza się zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i w przypadku budynków stawianych w klasycznym stylu.Domy drewniane mają swój niepowtarzalny urok, jakiego nie da żadna cegła czy beton. Wewnątrz takiego domu wytwarza się specyficzny mikroklimat, który jest korzystny dla jego mieszkańców. A wygląd zewnętrzny sprawia, że dom dr..

2016-03-15

Gadżety miłosne dla zakochanych (na walentynki)

Gadżety miłosne w dzisiejszych czasach są szeroko dostępne na polskim rynku. Możemy je zakupić zarówno w sklepach o profilu erotycznym jak również w różnorodnych sklepach czy aukcjach internetowych. Takie gadżety to dość nietypowe produkty, które większość osób woli jednakże kupować za pomocą Internetu. Wiąże się to z tym, że nasze społeczeństwo nie potrafi jeszcze bez skrępowania i poczucia wstydu zaopatrzyć się w takie gadżety w sklepach stacjonarnych i większość ludzi wybiera zakupy przez ..

2016-03-15

Tania wycieczka do Francji - urlop Majsterkowicza

Każdy majsterkowicz powinien przynajmniej raz w roku udać się na zasłużony urlop. Zwoje mózgowe muszą odpocząć i należy po prostu oderwać się od codziennego majsterkowania, które robimy czy to w pracy czy w domu. Wycieczka z rodziną jest bardzo wskazana. Często bywa inspiracją do nowych działań w naprawianiu i tworzeniu nowych przedmiotów. Dobrym kierunkiem podróżnym jest Francja. Francja to wspaniały kraj, który jest dla wielu Polaków celem do wyjazdów na wycieczki lub wczasy. Równie ..

2015-12-07

Wędkarstwo popularnym hobby wśród majsterkowiczów

Nie od dziś wiadomo, że najwięcej wędkarzy jest wśród pracowników remontowych, budowlańców oraz elektryków. Wędkowanie odpręża i na chwile pozwala się wyciszyć. Możemy zebrać myśli i odpocząć od trudów codziennej pracy. Nie wiem skąd się to wzięło, ale elektrycy to zapaleni karpiarze. Połowy karpi to bardzo lubiane przez nich zajęcie. Sam mam wśród swoich kolegów po fachu wielu wędkujących karpiarzy. Połowy karpia pasjonują wielu wędkarzy. Nie zależnie od tego ile już łowią, czy j..

2015-12-04

Płyty drogowe betonowe - Budowlany rarytas

Jadąc przez województwo dolnośląskie starą trasą A4 kierujący musi pokonać drogę wybudowaną nie z masy bitumicznej, ale z płyt betonowych. Można się wówczas zastanawiać na ich, jakością. Mimo, że od chwili ich powstania minęło już wiele dziesiątków lat, drogi te są wciąż bardzo dobrej, jakości. Dlaczego więc nie buduje się dróg z płyt drogowych? Odpowiedź nie jest taka prosta. Jako materiał do budowy dróg płyty drogowe betonowe są wykorzystywane bardzo często. Jednak rzadko są to..

2015-12-04

Wyjazd na prace wykończeniowe do Niemiec

Wyjazdy naszych rodaków do Niemiec nie są już spowodowane jedynie poszukiwaniem miejsc pracy. Wielu Polaków wyjeżdża do Niemiec do swojej rodziny, lub też w celach turystycznych. Wielu jako podstawowy środek transportu do Niemiec wybiera połączenia lotnicze. Bardzo wielu Polaków - fachowców wybiera Niemcy, jako miejsce gdzie warto pojechać do pracy. Niemcy doceniają naszych pracowników remontowych i budowlanych i płacą dobre pieniądze za nasza pracę. Solidny majsterkowicz może zarobić ..

2015-12-04

Instalacja programu do faktur - wyzwanie majsterkowicza

Faktura vat to jeden z najbardziej znanych dokumentów sprzedaży, czyli rodzaj rachunku, jaki to szczegółowe dane o zawartej transakcji. Z tego też względu każda faktura vat zawiera dane identyfikujące dokument, datę, numer a także strony kupna, czyli sprzedawcę i nabywcę. Dodatkowo na każdej fakturze znajduje się nazwa towaru, cena i jej wartość, oraz wszelkie niezbędne dane do rozliczenia. Warto także zaznaczyć, że na każdej fakturze vat znajduje się także informacja o terminach..

2015-09-03

Jak sprawdzić auto? - Majsterkowicz w garażu

Bardzo spora część naszego społeczeństwa decydując się na zakup samochodu rozgląda się za samochodami używanymi, a jeszcze lepiej tymi sprowadzonymi zza granicy. Niestety takie postępowanie ma czasem negatywne skutki. Samochody, które są sprowadzane zza granicy nie są sprawdzane przez kupujących. Tak naprawdę nie wiadomo, w jakim one były naprawdę w stanie, czy nie są czasem po wypadkach, a także czy też nie są po prostu kradzione. Trudno czasem jest sprawdzić taki samochód przed zakupem..

2015-09-03

Płyty drogowe betonowe - Twardy asortyment

Jeżeli jesteś posiadaczem własnego domu, otoczonego posesją, musisz wiedzieć, że nie tylko warto skupić się na wyglądzie mieszkania, ale także otoczenia w którym lokal się znajduje. Naturalnie warto skupić się przede wszystkim na dojeździe. Zdajemy sobie sprawę, że nieutwardzona powierzchnia, zwłaszcza po deszczu przypomina błotnistą kałużę, a tym samym jest z nią wiele problemów, a już na pewno trudno po takim terenie poruszać się czy to pieszo czy też samochodem. Warto więc naszą powie..

2015-08-31

Zmagania z elektrotechniką

Fotowoltaika jest dziedziną nauki i techniki zajmująca się przetwarzaniem światła słonecznego na energię elektryczną, co w praktyce oznacza wytwarzanie prądu elektrycznego z promieniowania słonecznego przy wykorzystaniu zjawiska fotowoltaicznego. Mimo wysokich kosztów tego zjawiska, fotowoltaika jest obecnie coraz szerzej stosowana, zwłaszcza, ze względu na jej wymiar ekologiczny, a przez to również ekonomiczny oraz jej znaczenie praktyczne, gdyż jest to energia wszędzie dostępna. Głównym surowc..

2014-05-29

Pierwsza 1 2 3 4 5 Ostatnia