Jak ocieplić płaski dach?

Dachy płaskie wymagają zastosowania specjalnych rodzajów ocieplenia. Dzięki temu, możliwe jest uzyskanie odpowiednich efektów. Można wykorzystać do tego celu płyty MONROCK MAX, MONROCK PRO lub DACHROCK MAX. Ponadto, wykorzystuje się również skalną wełnę, która sprawdza się, jako izolacja termiczna i przeciwogniowa. Jak ocieplić płaski dachMożliwe jest zastosowanie jej metodą klejoną, jak i mocowaną. Wszystko zależy od naszych preferencji. Jednak na pewno ocieplanie dachu Wrocław zostanie wykon..

2016-04-12

Urlop za kółkiem? Wakacje w camperze to super sprawa

Świętokrzyskie to jedno z najciekawszych i najmniej znanych turystycznie miejsc w Polsce. Co z tego, że wszyscy wiedzą o jakichś górach, skoro nikt nie pali się do ich zobaczenia. Owszem, nie są specjalnie wysokie, ale nikt nie odmówi im malowniczości lub piękna jakie ze sobą niosą. Polecam to każdemu, kto chciałby się nimi cieszyć długi czas. Wynajem kampera na wakacje Wynajem kamperów na czas podróży po tym urokliwym miejscu powinien być naprawdę świetną alternatywą dla każdego, kto ..

2016-04-06

Drewno na zewnątrz i wewnątrz domu

Miłośnicy natury i tradycyjnych rozwiązań coraz chętniej decydują się na domy drewniane. Nic w tym dziwnego – drewno daje niezliczone możliwości aranżacyjne i doskonale sprawdza się zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i w przypadku budynków stawianych w klasycznym stylu. Mieszkanie w domu drewnianym Domy drewniane mają swój niepowtarzalny urok, jakiego nie da żadna cegła czy beton. Wewnątrz takiego domu wytwarza się specyficzny mikroklimat, który jest korzystny dla jego mieszkańców. A wy..

2016-03-15

Gadżety miłosne dla zakochanych (na walentynki)

Gadżety miłosne w dzisiejszych czasach są szeroko dostępne na polskim rynku. Możemy je zakupić zarówno w sklepach o profilu erotycznym jak również w różnorodnych sklepach czy aukcjach internetowych. Takie gadżety to dość nietypowe produkty, które większość osób woli jednakże kupować za pomocą Internetu. Popularne gadżety w e-sklepie Wiąże się to z tym, że nasze społeczeństwo nie potrafi jeszcze bez skrępowania i poczucia wstydu zaopatrzyć się w takie gadżety w sklepach stacjonarnych i wię..

2016-03-15

Tania wycieczka do Francji - urlop Majsterkowicza

Każdy majsterkowicz powinien przynajmniej raz w roku udać się na zasłużony urlop. Zwoje mózgowe muszą odpocząć i należy po prostu oderwać się od codziennego majsterkowania, które robimy czy to w pracy czy w domu. Wycieczka z rodziną jest bardzo wskazana. Często bywa inspiracją do nowych działań w naprawianiu i tworzeniu nowych przedmiotów. Wycieczka do Francji czy warto Dobrym kierunkiem podróżnym jest Francja. Francja to wspaniały kraj, który jest dla wielu Polaków celem do ..

2015-12-07

Wędkarstwo popularnym hobby wśród majsterkowiczów

Nie od dziś wiadomo, że najwięcej wędkarzy jest wśród pracowników remontowych, budowlańców oraz elektryków. Wędkowanie odpręża i na chwile pozwala się wyciszyć. Możemy zebrać myśli i odpocząć od trudów codziennej pracy. Nie wiem skąd się to wzięło, ale elektrycy to zapaleni karpiarze. Połowy karpi to bardzo lubiane przez nich zajęcie. Sam mam wśród swoich kolegów po fachu wielu wędkujących karpiarzy. Jak złowić karpia Połowy karpia pasjonują wielu wędkarzy. Nie zależnie od te..

2015-12-04

Płyty drogowe betonowe - Budowlany rarytas

Jadąc przez województwo dolnośląskie starą trasą A4 kierujący musi pokonać drogę wybudowaną nie z masy bitumicznej, ale z płyt betonowych. Można się wówczas zastanawiać na ich, jakością. Mimo, że od chwili ich powstania minęło już wiele dziesiątków lat, drogi te są wciąż bardzo dobrej, jakości. Dlaczego więc nie buduje się dróg z płyt drogowych? Odpowiedź nie jest taka prosta. Jako materiał do budowy dróg płyty drogowe betonowe są wykorzystywane bardzo często. Jednak rzadko są to..

2015-12-04

Wyjazd na prace wykończeniowe do Niemiec

Wyjazdy naszych rodaków do Niemiec nie są już spowodowane jedynie poszukiwaniem miejsc pracy. Wielu Polaków wyjeżdża do Niemiec do swojej rodziny, lub też w celach turystycznych. Wielu jako podstawowy środek transportu do Niemiec wybiera połączenia lotnicze. Bardzo wielu Polaków - fachowców wybiera Niemcy, jako miejsce gdzie warto pojechać do pracy. Transport międzynarodowy Niemcy doceniają naszych pracowników remontowych i budowlanych i płacą dobre pieniądze za nasza pra..

2015-12-04

Instalacja programu do faktur - wyzwanie majsterkowicza

Faktura vat to jeden z najbardziej znanych dokumentów sprzedaży, czyli rodzaj rachunku, jaki to szczegółowe dane o zawartej transakcji. Z tego też względu każda faktura vat zawiera dane identyfikujące dokument, datę, numer a także strony kupna, czyli sprzedawcę i nabywcę. Wystawianie faktur online Dodatkowo na każdej fakturze znajduje się nazwa towaru, cena i jej wartość, oraz wszelkie niezbędne dane do rozliczenia. Warto także zaznaczyć, że na każdej fakturze vat znajduje s..

2015-09-03

Jak sprawdzić auto? - Majsterkowicz w garażu

Bardzo spora część naszego społeczeństwa decydując się na zakup samochodu rozgląda się za samochodami używanymi, a jeszcze lepiej tymi sprowadzonymi zza granicy. Niestety takie postępowanie ma czasem negatywne skutki. Jak sprawdzić auto przed zakupem Samochody, które są sprowadzane zza granicy nie są sprawdzane przez kupujących. Tak naprawdę nie wiadomo, w jakim one były naprawdę w stanie, czy nie są czasem po wypadkach, a także czy też nie są po prostu kradzione. Trudno czasem jest spraw..

2015-09-03

Pierwsza 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ostatnia